DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 550-600 EUR/tydzień
  • Firma: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
  • Kontakt: Katarzyna Makieła
  • Telefon: 326700280
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Murarz

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Holandii na stanowisku:

Murarz

Miejsce pracy: Holandia
Nr ref: MR-NL/1020/JB

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie: 550.00-600.00 EUR / tydzień (przy 40 godz)
  • darmowe zakwaterowanie;

Obowiązki:

  • przygotowywanie zapraw murarskich,
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich;
  • prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw;
  • wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości;
  • wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi;

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku murarz;
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód do dyspozycji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Certyfikat VCA;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na: [email protected]

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577