DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Logistic Force - Rekrutacja
  • Kontakt: Logistic Force- Rekrutacja
  • Telefon: +31612254467
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Ogłoszenie o pracy - Helmond, Holandia
Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko ładowacz śmieciarki.
Naszym klientem jest firma świadcząca usługi z zakresu odbioru odpadów komunalnych.
Klient zajmuje się zbieraniem odpadów od drzwi do drzwi, pod ziemią oraz recyklingiem.
Szukamy osoby samodzielnej, która lubi pracę na świeżym powietrzu.
Miejsce pracy: Helmond
WYMAGANIA:
• Własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego/niderlandzkiego
• Sprawność fizyczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Opróżnianie pojemników na odpady
• Odkładanie pojemników
• Dbanie o terminowe zbieranie odpadów komunalnych
• Praca zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa
• Praca na zewnątrz

OFERUJEMY:
• Stawkę: 14,68€
• Godziny pracy: 07:00 – 17:00
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Tygodniowy system wynagrodzeń
• Długotrwałą współpracę z możliwością przejścia na stały kontrakt
• Zwrot kosztów dojazdu

Jeśli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się z Karoliną pod numerem 0682 905 491 lub napisz na adres: [email protected].