DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Flexcraft Polska
  • Kontakt: Jolanta
  • Telefon: +48 512489966
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

FLEXCRAFT ( KRAZ 273)

Oferujemy pracę w zakładzie zajmującym się przetwórstwem mięsnym na dziale ekspedycji.

STAWKA:
stawka początkowa 12,79  euro brutto/ godzinę, po 4 tygodniach podwyżka do 14,40 Euro brutto

Zakres obowiązków:
- załadunek samochodów z mięsem,
- załadunek samochodów paletami i skrzyniami,
- wymiana i liczenie opakowań,
- utrzymanie czystości na oddziale i w dokach,
- montowanie i układanie palet oraz plombowanie,
- rozładunek tusz wieprzowych – przesuwanie tusz po szynie,
- prace porządkowe,
- czyszczenie wnętrza samochodów dostawczych.

OFERUJEMY:
 - stabilne zatrudnienie,
- pracę "od zaraz",
- pomoc w organizacji transportu do Holandii,
- transport do pracy na terenie Holandii,
- zakwaterowanie,
- kontakt z polskojęzycznym koordynatorem.

WYMAGAMY:
- gotowości do podjęcia zatrudnienia,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferta pracy tymczasowej.

Wyślij CV.
Możesz zadzwonić, jeśli chcesz + 48 512 489 966