DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: OTTO Work Force Recruitment
  • Kontakt: OTTO
  • Telefon: +48717443100
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

GXO to międzynarodowa firma, wspierająca sukcesy wielu znanych przedsiębiorstw prowadzących własne sklepy internetowe. To właśnie dzięki pracownikom logistycznym codziennie są przygotowywane i wysyłane tysiące rzeczy,  które klienci zamówili online…

Rozpocznij pracę w Heerlen – zupełnie nowej lokalizacji tego wielkiego gracza!

OPIS STANOWISKA

Jako pracownik magazynu skupisz się na kompletacji i pakowaniu artykułów sportowych – głównie obuwia i odzieży oraz akcesoriów. Będziesz zbierać produkty, sprawdzać ich jakość, przygotowywać i pakować zamówienia, etykietować paczki, kontrolować zwroty oraz prowadzić załadunek/rozładunek kontenerów.

Nie masz żadnego doświadczenia? Nic nie szkodzi! W pierwszych dniach zostaniesz wprowadzony we wszystkie zadania - odbędziesz szkolenia, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Dni szkoleniowe będą płatne!

Łącznie będziesz pracować około 38 godzin tygodniowo - od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (06-15 i 15). W soboty istnieje możliwość wyrabiania nadgodzin!

Na miejscu czeka na Ciebie stołówka z darmowymi owocami ;-)

WARUNKI PRACY

• Atrakcyjna stawka godzinowa: od 13,27 EUR brutto!

• Dodatki za pracę wieczorową i nocną (25-35%) lub ewentualne weekendy (50-100%)

• Minimum formalności (możliwość podpisania umowy elektronicznie)

• Stabilne zatrudnienie na pełny etat - gwarancja 128 godzin pracy miesięcznie

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

• Centrum Obsługi Operacyjnej – pomoc telefoniczna 24/7

• Aplikacja MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat

• Szansa na rozwój np. odbycie szkoleń na inne stanowiska - prowadzenie EPT, wózka widłowego lub wysokiego składowania

• Możliwość przejścia na umowę bezpośrednią w GXO lub etat w strukturach OTTO

• Dostęp do programu lojalnościowego, kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników, m.in.: Fit/at/OTTO

LOGISTYKA

Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

WYMAGANIA:

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Interesujące? Zrób pierwszy krok -> APLIKUJ! Nasz rekruter oddzwoni do Ciebie i przekaże więcej szczegółów o tym jak dołączyć do zespołu pracowników OTTO w GXO!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.