DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 550 EUR/tydzień
  • Firma: PRAN Sp. z o.o.
  • Kontakt: Pamela Rother
  • Telefon: 515 770 209
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Agencja PRAN nr cert.1223

Dla naszego holenderskiego klienta – firmy, która od ponad 25lat troszczy się o samochody, szukamy lakierników w branży motoryzacyjnej.

Jeśli motoryzacja to Twoja pasja i potrafisz zająć się renowacją i remontem nawierzchni nadwozi samochodowych to ta praca jest idealna dla Ciebie.

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Hapert, Holandia

Opis stanowiska:

Praca w nowoczesnym warsztacie wykonującym usługi dla wielu renomowanych ubezpieczalni.

Praca z: samochodami  osobowymi, dostawczymi i motocyklami.

- wykonywanie czynności związane z renowacją i remontem nadwozi: od prac wstępnych (przygotowanie powierzchni) po prace właściwe (malowanie)

- nakładanie, suszenie, utrwalanie powłoki lakierniczej

Wymagania:

- min. 3 letnie doświadczenie w pracy jako lakiernik

- znajomość różnych technik malowania/ farb

- umiejętność precyzyjnej i dokładnej pracy

- dobra znajomość j. angielskiego

- prawo jazdy

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- wynagrodzenie : 550 € netto/38h - po odliczeniu zakwaterowanie i ubezpieczenia

- tygodniowe wypłaty

- pojedyncze pokoje

- opiekę koordynatorów

- pracę na długo

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem "Lakiernik- HAPERT”.

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.