DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Holandia Jobs
  • Kontakt: Luiza
  • Telefon: +48510769862
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kurier

Oferujemy pracę na stanowisku dostawcy jedzenia na rowerze elektrycznym Rotterdam, Hage i Hilversum

Twoje zadania:
- Dostarczanie jedzenia do klientów
- Odbiór jedzenia z restauracji
- Kontaktowanie się z klientami i restauracjami
- Utrzymanie roweru elektrycznego w dobrym stanie technicznym

Oczekujemy:
- Umiejętność jazdy na rowerze
- Dobra znajomość języka angielskiego A2
- Odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie od 420€/tyg. po odliczeniu kosztów
- Elastyczne godziny pracy
Możliwe nadgodziny codziennie, lecz nie więcej niż łącznie do 60 godzin pracy tygodniowo.

Stawka godzinowa 16-20 € brutto/h i napiwki

Wypłaty tygodniowe.

Warunki pracy:
Zapewniony rower i ubranie robocze.
Zakwaterowanie i Ubezpieczenie:
Koszt zakwaterowania - €115 -€140/tydzień - w zależności od lokacji
Koszt ubezpieczenia €34/tydzień

NIe czekaj, aplikuj!