DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 500-605 EUR/tydzień
  • Firma: KONTRAKTY.EU Marzena Kędra
  • Kontakt: Marzena Kędra
  • Telefon: 666620890
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

ELEKTRYK BUDOWLANY Holandia

do 2650 netto miesięcznie - Pełny etat - bezpłatne zakwaterowanie

OBOWIĄZKI

  • Wszelakie prace dla elektryka budowlanego.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie jako elektryk budowlany.
  • Umiejętność czytania planów i rysunku technicznego.

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy niezależnie jak i w grupie.

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niemieckim (co najmniej na poziomie A2) lub praca w teamie gdzie jedna z osób posługuje się danym językiem.

  • Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia.

  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na team) - istnieje możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień przy kaucji 200€.

  • Posiadanie referencji jako elektryk budowlany lub przemysłowy.

OFERUJEMY

  • Punktualną, co tygodniową wypłatę.
  • 525–605 euro netto na tydzień – 2650 euro netto miesięcznie.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.

  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • 24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie.
  • Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
  • Długotrwałe projekty