DOŚWIADCZONY PŁYTKARZ-GLAZURNIK 2300-2500€ NETTO (NA RĘKĘ)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 520-600 EUR/tydzień
  • Firma: In Temporis Sp. z o.o
  • Kontakt: Jarosław Stefaniak
  • Telefon: 451194534
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

PŁYTKARZ / GLAZURNIK 2300-2500€ netto (NA RĘKĘ) + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Poszukujemy doświadczonych glazurników z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego i z samochodem.

Praca w Holandii, okolice 6562 JH Groesbeek, oraz inne lokalizacje w centralnym / południowym regionie Holandii.

OBOWIĄZKI:

  • Kafelkowanie łazienek, kuchni i podłóg wielkowymiarowych
  • Norma dzienna na poziomie około 15 m2

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako płytkarz minimum 2-3 lata.
  • Wykształcenie zawodowe mile widziane
  • Szybkość i precyzja w wykonywaniu prac
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego WARUNEK KONIECZNY.
  • Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY - u niektórych pracodawców jest możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień z kaucją 200€.

OFERUJEMY:

  • Holenderską umowę o pracę
  • Umowa może być stworzona w języku holenderskim, polskim, rumuńskim, hiszpańskim i angielskim

Punktualną, cotygodniową wypłatę.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 520–600 euro netto na tydzień, czyli 2300-2600 euro netto miesięcznie.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • 20 płatnych dni urlopu i 8,33% premii urlopowej rocznie.
  • Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
  • Stabilne projekty długoterminowe oraz elastyczne projekty krótkoterminowe – Ty wybierasz co jest dla Ciebie najlepsze