DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 575-625 EUR/tydzień
  • Firma: bengra BV
  • Kontakt: Bengra BV
  • Telefon: 0649163750
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

10 elektryków z doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej (ważne, aby w okresie Świąt Wielkanocnych przebywali w Holandii!)

Obowiązki:

Dla różnych klientów poszukujemy elektryków, którzy mają doświadczenie w projektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej.

Oferujemy projekty użytkowe i mieszkaniowe. Elektryk wykonuje różne czynności: układanie tras kablowych, przeciąganie kabli, podłączanie kabli. Ale także instalacja ochrony przeciwpożarowej, danych i lamp.

kandydat mówi po angielsku lub niemiecku.

Wymagane prawo jazdy (i najlepiej własny samochód).

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 525 € i 625 € netto tygodniowo.

Oferujemy:

• Stabilne projekty długoterminowe i elastyczne projekty krótkoterminowe, wybierz to, co jest dla Ciebie najlepsze.

• Stabilność zatrudnienia, jeśli pracujesz, utrzymujemy Cię w pracy!

• Holenderski kontrakt z emeryturą od 1 dnia! Możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony.

• Umowa może być sporządzona w języku niderlandzkim, polskim, rumuńskim, hiszpańskim i angielskim.

• Elastyczność urlopów i rotacji, daj nam znać, co Ci odpowiada!

• Certyfikowana agencja przestrzegająca wszystkich praw i przepisów zgodnych z prawem holenderskim.

• 20 płatnych dni urlopu!

• Usługa przechowywania: bezpłatne przechowywanie rzeczy osobistych w naszym magazynie podczas wakacji.

 Darmowe mieszkanie!

[email protected]