РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВОТО ЗА РЕЦИКЛИРАНЕ И СОРТИРАНЕ - БЕЗ ЕЗИКОВИ УМЕНИЯ - СИГУРНА РАБОТА!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Angelika Sieradzka
  • Telefon: +48774746808
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Работник в производството за рециклиране и сортиране - без езикови умения - сигурна работа!

В момента наемаме мотивирани хора за работа в компания за рециклиране на храни и напитки.

Работата се извършва в автоматизиран завод в едносменен режим - сутрешни смени.

Ако имате собствено жилище в района, също можете да кандидатствате!

Местоположение: Wanroij

Отговорности

- изхвърляне на храни и напитки с изтекъл срок на годност,

- транспортиране на палети с продукти за изхвърляне с помощта на EPT,

- поддържане на чистотата в залата.

Ние предлагаме:

- настаняване в Kleve,

- транспорт до работното място,

- помощ от координатор

- застраховка,

- помощ при организирането на всички формалности,

- сигурно седмично заплащане,

- всички надбавки в съответствие с нидерландското законодателство.

Изпратете кандидатурата си на адрес [email protected]

или ни се обадете на 0048 77 474 68 08 .

Ако тази оферта не Ви устройва, кандидатствайте! - Ще изберем работа специално за Вас. Имаме много различни оферти - няма да ви разочароваме!

Предложение за временна работа - минимум 3-6 месеца

Flexcraft нашият сертификат №. 273

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: