DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 285 EUR/m-c
  • Firma: InJobs PL Sp. z o.o.
  • Kontakt: Injobs
  • Telefon: 48 517 455 345
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Holandia monter konstrukcji spawacz.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie  +/- €2380 netto miesięcznie przy 40 godzinach
  • Wynagrodzenie +/- €550 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Wynagrodzenie od €17,00 brutto za godzinę
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja: F2F
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów
Wymagania:

  • Potrafisz dobrze posługiwać się rysunkiem technicznym
  • Posiadasz doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
  • Posiadasz doświadczenie w spawaniu grubych elementów w pozycjach wymuszonych
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • Potrafisz obsługiwać narzędzia do obróbki metalu oraz suwnicę i podnośniki
  • Posiadasz czynne prawo jazdy i własny samochód
Obowiązki:
  • Montujesz stalowe elementy form produkcyjnych na podstawie rysunku technicznego
  • Spawasz poskładane elementy metodą MIG/MAG
  • Naprawiasz i konserwujesz używane już formy
  • Używasz narzędzi do obróbki metalu oraz suwnic lub podnośników
  • Pracujesz z różnego rodzaju materiałami: stal stopowa, stal hartowana, walcowana itp.
  • Obrabiasz wyprodukowane elementy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:
[email protected] w tytule: „Holandia monter konstrukcji spawacz, imię i nazwisko”

Busy Holandia

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 517 455 345

Praca w Belgii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres [email protected] ”.

Zobacz wszystkie oferty pracy dla hydraulików