DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Logistic Force
  • Kontakt: Patrycja Bała-Pełka
  • Telefon: 06 12 25 44 67
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

Firma Logistic Force obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Giessen, Holandia

WYMAGANIA:

  • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy

  • znajomość języka angielskiego

  • otwartość do pracy w systemie III zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czynny udział w procesie produkcyjnym
  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • ustawianie maszyn
  • rejestracja danych produkcyjnych

OFERUJEMY:

  • pracę w systemie III zmianowym w godzinach od 06:00 do 14:00/ od 14:00 do 22:00 do 06:00
  • system szkoleniowy
  • możliwość przejścia na kontrakt

Producent i partner w zakresie wysokiej jakości specjalistycznych opakowań i folii poszukuje opertora mazyn. Firma produkuje i dostarcza pełną gamę specjalistycznych, elastycznych jedno i wielowarstwowych folii i opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego, niespożywczego, opakowaniowego, hurtowego, detalicznego i ogrodniczego na całym świecie.

Odpowiedzialność społeczna biznesu stała się punktem wyjścia dla działalności firmy. Zrównoważona produkcja ma zatem ogromne znaczenie. Plany środowiskowe sporządzane są corocznie. Przedsiębiorstwo jest również uczestnikiem przymierza LTA3, które zobowiązuje członków do ograniczenia zużycia energii. Firma posiada certyfikat ISO 14001 z zarządzaniem redukcją CO2.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”