DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Job Service
  • Kontakt: Job Service
  • Telefon: 62 757 03 59
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sortowanie

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pracownik zbioru i sortowania papryki szklarniowej. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Interesuje Cię stabilna praca za granicą? Szukasz pracy z dużą ilością godzin? Sprawdź szczegóły oferty i wyjedź z nam do pracy!

Zakres obowiązków:

  • zbiór papryki szklarniowej (praca odbywa się również na wysokości, na specjalnych zabezpieczonych wózkach)
  • pielęgnacja uprawy papryki
  • układanie zebranych papryk do skrzynek na wózkach

  • mile widziane jeśli posiadasz doświadczenie w pracy ze zbiorem warzyw szklarniowych (papryka/pomidory/ogórki/bakłażany)
  • jesteś dyspozycyjny do pracy za granicą na okres ok. 6 m-cy,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu podstawowym lub większym
  • jesteś gotowy do wykonywania pracy w szklarni na wysokości

Oferujemy:

stawkę: 13,27 euro brutto/h

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
  • pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
  • zapewnioną liczbę godzin pracy min: 40h/tydzień
  • przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
  • dodatek dla kierowcy za prowadzenie samochodu służbowego
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/