DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-20 EUR/h
  • Firma: Work Centre
  • Kontakt: Krzysztof Donat
  • Telefon: 774410654
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Mechanik samochodowy.

Miejsce pracy: Holandia, okolice Emmeloord
Praca od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:
- naprawy bieżące pojazdów,
- usuwanie nietypowych usterek.

Od kandydatów oczekujemy:
- podobnego doświadczenia zawodowego,
- umiejętności lokalizowania i rozwiązywania problemów w systemach wspomagania kierowcy,
- czynnego prawa jazdy kat. B,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- znajomości systemów elektrycznych,
- dyspozycyjności do pracy całorocznej,
- silnej motywacji do wykonywania pracy,
- dobrej organizacji pracy.

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro, dla osoby z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
- jeśli ta praca okaże się idealna dla Ciebie, oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony,
- samochód służbowy (również do celów prywatnych),
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oferowanych przez pracodawcę,
- możliwość odbycia bezpłatnego kursu prawa jazdy,
- zakwaterowanie w pokoju dwu lub jednoosobowym: możesz mieszkać w pokoju 2-osobowym za 88.00 Euro/tydzień lub możesz mieszkać sam (lub z partnerem, członkiem rodziny, przyjacielem itp.) w pokoju 2-osobowym za 130.00 EUR/tydzień),
- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców aut służbowych (od 2.50 do 15.00 Euro/Dzień),
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
- pracę na pełen etat.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: od 16.00 do 20.00 EUR (możliwość negocjacji stawki w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aktualnego CV w języku angielskim na maila : [email protected]
W tytule e-maila proszę wpisać: Mechanik samochodowy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem:
- +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
- +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
- +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/