DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 20 EUR/h
  • Firma: Work Centre
  • Kontakt: Krzysztof Donat
  • Telefon: 774410654
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

Poszukujemy pracownika – kierowcy ciężarówki (kategoria CE) – dla jednego z naszych klientów będącego pełnoprawną firmą transportową z zespołem czternastu stałych kierowców i grupą pełnych entuzjazmu pracowników dyżurujących. Firma oferuje transport kondycjonowany kwiatów i roślin, które mają różne wymagania, np. temperaturę transportu, aby utrzymać je w dobrej kondycji.

Miejsce pracy: Holandia, Luttelgeest
Czas pracy: 18:00 do 01:00/06:00

Zakres obowiązków: ładowanie ciężarówki z kwiatami oraz ich transport.

Od kandydatów oczekujemy:
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- prawa jazdy kategorii C+E oraz kod 95,
- co najmniej rocznego doświadczenia,
- chęci i możliwości do pracy wieczorami i nocami,
- odpowiedzialności,
- możliwości samodzielnej pracy.

Naszym pracownikom oferujemy:
- dobre wynagrodzenie za pracę w godzinach wieczornych/nocnych (w zależności od Twojego doświadczenia, możliwości rozwoju),
- długoterminową pracę w Holandii - po roku możesz otrzymać umowę na czas nieokreślony,
- 5 dni roboczych w tygodniu,
- 40 godzin tygodniowo,
- samochód służbowy (możliwość wykorzystania go do celów prywatnych (za dodatkową opłatą)),
- w razie potrzeby zapewnione zakwaterowanie (możliwość zamieszkania samodzielnie (za dodatkową opłatą)),
- kontrakt holenderski,
- holenderskie ubezpieczenie zdrowotne 35.49 EUR/tydzień.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 16.57 EUR, a od 21:00 do 05:00 stawka godzinowa jest płatna dodatkowo 16.57 EUR + 19% = 19.72 EUR

- Dodatkowe ADV - 1.36% na godzinę,
- Niedziela od 18:00 - 21:00 - 200%,
- Niedziela 21:00 - 00:00 - 219% (od niedzieli do poniedziałku rano) 00:01 do 05:00 - 119%,
- Sobota 150%.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV na e-mail: [email protected] W tytule wpisując : Kierowca ciężarówki kat. C+E.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:

- +48 774410654 / +48 533 087 111 / +48 533 155 868 / +48 739 230 594 (Biuro Opole)
- +48 533 966 678 (Biuro Tomaszów Lubelski)
- +48 519 138 005 / +48 797 351 037 (Biuro Jasło)

Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/