DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Logistic Force - Rekrutacja
  • Kontakt: Martyna van Loon
  • Telefon: +31651529370
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Logistic Force obecnie poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko:

Pracownik pralni

Miejsce pracy: Eindhoven

WYMAGANIA:

  • własne zakwaterowanie i transport do pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sortowanie oraz skanowanie przychodzącego asortymentu

  • wkładanie oraz wyciąganie ubrań z maszyn piorących oraz suszących

  • dbałość o to, aby cały proces odbywał się w sterylnych warunkach

  • Jest to idealna praca dla osób, którzy lubią pracować dokładnie, a nie koniecznie szybko i pod presją

  • składnanie oraz układanie ubrań do specjalnych folii

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną stawkę  € 13,54 (na godzinę)

  • praca na II zmiany : 6:00 -14:00 / 14:00 -22:00 (godziny pracy)

  • stały dodatek zmianowy 15% (€15,57)  + około 1€ za ubiór w którym musisz pracować

  • 36 godzin w tygodniu

  • osobno odkładany dodatek wakacyjny i urlopowy

  • zwrot kosztów dojazdu powyżej 5 km w każdą stronę

  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w weekendy

Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany wyślij swoje CV na adres mailowy: [email protected] lub skontaktuj się telefonicznie (whatsapp) : Martyna +31 651529370