DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-15 EUR/h
  • Firma: ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzątaczka

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako pracownik sprzątający.

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się! - Tobie również postaramy się pomóc.

Opis stanowiska:

  • Wykańczanie oprzyrządowania do zaawansowanej optyki w certyfikowanym pomieszczeniu czystym,
  • Wysokiej jakości czyszczenie i sprawdzanie części i maszyn,
  • Bardzo prosta i lekka mechanika.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 12€ do 15,40€ netto/h,
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą,
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Opiekę polskiego koordynatora,
  • Pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu.

Wymagania:

  • Podobne doświadczenie,
  • Komunikatywna znajomość angielskiego,
  • Odpowiedzialność i dokładność,
  • Motywacja do pracy.

Wyślij CV na adres [email protected]
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444