DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego
ZAŁADUNEK/ROZŁADUNEK z holenderskim certyf. EPT + Reachtruck. HOLANDIA, Ede

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Ede (6716), producenta zabawek i sprzętu oraz urządzeń outdoor, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

# Rozładunek/ załadunek paczek zgodnie z grafikiem czasowym
# Identyfikacja problemów i usterek w trakcie załadunku

Uwaga! Dokładny zakres obowiązków zostanie określony pracownikowi
na miejscu

Czego oczekujemy?

# Znajomości angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie B1
# Holenderski! certyfikat EPT + reachtruck oraz doświadczenie wymagane
# Prawo jazdy NIEWYMAGANE/ dojazd rowerem do około 5km

 Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 14,66 brutto/h
- 40h tygodniowo: JEDNA ZMIANA 6.00-15.00
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Stabilna praca w systemie jednozmianowym 7.00-17.00/ 40h tyg./ w wysokim sezonie 45h
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres:
z dopiskiem w temacie maila: "Produkcja B.Toys"

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Gosœlinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting
BIURO PRACY OD 2001 ROKU!
www.marvelpc.pl
ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino
nr. Certyfikatu KRAZ 401
nr. KvK: 57872198
tel. +48 668 816 181
czynna pon-pt 8:00-16:00
ZnajdŸz nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/