DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Marta Flexcraft
  • Telefon: 508343640
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn

OPERATOR MASZYN DEVENTER – 15 EURO/H BRUTTO --

Zakres obowiązków:

 obsługa maszyny do etykietowania

 ustawianie, regulacja linii produkcyjnej i urządzeń

 ustalanie i eliminowanie przyczyn awarii

 konserwacja i czyszczenie linii produkcyjnej

 kontrola jakości

Wymagania:

Doświadczenie ( minimum miesiąc )

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Możliwość zakwaterowania oraz ubezpieczenia

Dojazdy do pracy

Opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Praca na dłuższy okres

Lokalizacja:

Deventer

Agencja Zatrudnienia Flexcraft KRAZ 273 od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.