LAKIERNIK SAMOCHODOWY, DARMOWE MIESZKANIE, HOLANDIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: KONEKTIA KATARZYNA KILANOWSKA
  • Kontakt: Agnieszka
  • Telefon: 571247691
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

  LAKIERNIK SAMOCHODOWY auta ciężarowe

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku  lakiernika samochodowego
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • chęć nauki i poszerzania wiedzy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie aut do lakierowania, lakierowanie różnymi metodami
  • dbanie o stanowisko pracy

OFERUJEMY:

  • stałe tygodniowe wynagrodzenie, 13 euro na rękę/godzina
  • możliwość pracy nadgodzin
  • DARMOWE zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym z internetem
  • zapewniamy w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora