PRACOWNIK PIEKARNI PRZEMYSŁOWEJ /LOGISTYKA- HOLANDIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Strefapracy
  • Kontakt: Eliza
  • Telefon: +48882184542
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla mojego klienta holenderskiego poszukuję pracownika piekarni przemyslowej.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i mieszanie składników według receptury.
  • Obsługa maszyn piekarniczych.
  • Kontrolowanie procesu pieczenia i zapewnienie wysokiej jakości produktu.
  • Utrzymuj i utrzymuj w czystości przestrzeń i sprzęt do pieczenia.
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i zasad higieny żywności.
  • Raportowanie do Kierownika Produkcji o postępie procesu wypieku.

Oferujemy:

  • Praca w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin (24 - 38 godzin tygodniowo) w pracy 3-zmianowej.
  • Wynagrodzenie od 14,63 € do 15,93 € (w zależności od doświadczenia zawodowego)
  • 25 dni urlopu w roku.
  • 8% wynagrodzenia urlopowego.
  • Ciesz się znaczącym wzrostem CLA o 4,5% zarówno w styczniu, jak i lipcu 2024 roku!
  • Dopłaty zgodnie z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy dla Zakładu Piekarniczego, w tym dopłaty wieczorne, nocne i weekendowe.
  • Od poniedziałku do piątku, 18:00 - 12:00 : 34%
  • Od poniedziałku do piątku, 24:00 - 6:00 : 34%
  • sobota, 24:00 - 18:00 : 34%
  • sobota, 18:00 - 24:00 : 100%
  • niedziele i święta, 24:00 - 24:00 : 100%

Oferujemy:

  • Pieczywo i owoce dostępne w pracy.
  • Na miejscu znajduje się siłownia.
  • Muzyka podczas pracy za pośrednictwem naszego autorskiego radia BRAAS.
  • Dynamiczne środowisko pracy z miejscem na rozwój osobisty.
  • Pełna wyzwań pozycja w innowacyjnej i rozwijającej się organizacji.
  • Przyjemna atmosfera pracy z zaangażowanymi i zmotywowanymi kolegami.
  • Czy jesteś piekarzem, którego szukamy? Nie zniechęcaj się, jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań.
  • Wierzymy w potencjał ludzi i oferujemy możliwość odbycia odpowiedniej edukacji i szkoleń.
  • Jesteś zainteresowany tym wakatem? Następnie kliknij "Aplikuj" i zostań częścią naszego fantastycznego zespołu! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie MBO w zakresie piekarnictwa lub technologii żywności lub odpowiednie doświadczenie zawodowe w piekarni.
  • Znajomość procesów piekarniczych i standardów jakości w przemyśle spożywczym.
  • Silne umiejętności komunikacyjne.
  • Proaktywni, samodzielni, rozwiązujący problemy i chętni do pracy na 3 zmiany.
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie