DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 400-2 700 EUR/m-c
  • Firma: MARVEL PERSONAL CONSULTING
  • Kontakt: Adam Goślinowski
  • Telefon: +48 604 40 66 33
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tokarz CNC

Tokarz CNC – STYLE 350-510. HOLANDIA, Cruquius/ Amsterdam

cv: [email protected] z dopiskiem: CNC Style

tel. + 48 604 40 66 33

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU

Dla naszego klienta w Cruquius/ rejon Amsterdam poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tokarz CNC – STYLE 350-510

Opis oferty i firmy:

Jesteś doświadczonym tokarzem CNC? Masz doświadczenie na maszynach STYLE? Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim?

Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy.

Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.

W zwiazku z dynamicznym rozwojem firma zakupiła nową uniwersalną tokarkę marki STYLE.

Obecnie poszukują do niej doświadczonych operatorów.

Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do czwartku w godzinach 08:00 – 17:00 w piątki od 08:00 do 15:00.

O firmie:

Naszym klientem jest renomowana firma działająca na rynku od ponad 35 lat.

Zajmują się produkcją maszyn, przenośników taśmowych, platform, wywrotnic i stołów roboczych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.

Twoje obowiązki:

Pracujesz samodzielnie na tokarce STYLE 510

Ustawiasz maszynę wybierając odpowiedni program, w razie potrzeby modyfikujesz

Robisz pomiary, korekty, wymianę narzędzi itp.

Dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- €2600 - €2800 netto miesięcznie przy 40 godzinach/ już po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków

Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym

Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać

Wypłata wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe

Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Poszukiwany profil:

Posiadasz doświadczenie w obsłudze uniwersalnej tokarki CNC typu STYLE

Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Potrafisz czytać rysunek techniczny i z nim pracować

Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki

Posiadasz czynne prawo jazdy

Posiadanie własnego transportu będzie plusem

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Marvel Personal Consulting

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

telefon: +48 604 40 66 33

pon-pt 10:00-18:00

Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/