DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft Polska
  • Kontakt: Jolanta
  • Telefon: +48 512489966
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

FLEXCFRAT proponuje pracę

Holandia / Bunschoten

Zakład przetwórstwa mięsnego  specjalizujący się w produkcji spożywczej oraz karmy dla zwierząt.

Zakres obowiązków :
•    Układanie na paletach zamrożonych bloków mięsnych 15-20 kg.
•    Transport baków z mięsem do zamrażarek.
•    Utrzymanie czystości na hali.

•    Wybieranie pozostałych elementów w mięsa, kontrola jakości.

•    Praca na 2 zmiany  6:00-18:00 oraz 18:00-06.00.

Wymagania:

•    Znajomość języka obcego- nie jest wymagana.
•    Prawo jazdy - nie jest wymagane, mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem- okolice Bunschoten.
•    Doświadczenie na podobnym miejscu pracy- w zakładach produkcji żywności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie.
  • Dojazdy do pracy rowerem lub samochodem służbowym.
  • Pracę na dłuższy okres czasu.
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz".

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość.Oferta pracy tymczasowej. KRAZ 273