DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 360 EUR/tydzień
  • Firma: KONEKTIA KATARZYNA KILANOWSKA
  • Kontakt: Agnieszka
  • Telefon: 571247691
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Orderpicker

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów z branży logistycznej na stanowisku komisjonera,  kontrolera jakości  ze  skanerem w miejscowości Roosendaal. Firma jest światowym producentem i dostawcą odzieży, elektroniki  oraz kosmetyków. Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym.

ROOSENDAAL

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera
  • kontrola jakości odzieży, elektroniki
  • rozdzielenie zamówień do odpowiedniego klienta
  • odstawianie zebranych zamówień na wyznaczone miejsce

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową + dodatek zmianowy
  • wynagrodzenie: tygodniówki, netto za 38h pracy: od 360€   (zmiany ranne i popołudniowe) od godziny 19.00 płatne 135%, plus dodatki wakacyjne i uznaniowe!
  • dodatek urlopowy: 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • dodatek wakacyjny: 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • brak stawek wiekowych
  • opieka polskich koordynatorów na miejscu.
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • zakwaterowanie w domach szeregowych lub w mieszkaniach, nigdy bungalow  czy hotele pracownicze
  • pomoc w organizacji busa

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • chęć podjęcia stałej współpracy,
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka EPT
  • chęć pracy w zespole, elastyczność,
  • mile widziane doświadczenie przy zbieraniu zamówień
ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSYŁANIE CV NA [email protected] LUB KONTAKT POD NR +48 571247691