DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: HolandiaJobs
  • Kontakt: Marlena Szczepaniak
  • Telefon: 514843672
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Praca na magazynie spożywczym

Opis stanowiska pracy:

Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie spożywczym. Praca polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem systemu voice pick oraz kompletowaniu zamówionych produktów. W magazynie znajduje się hala ciepła oraz chłodnia (3-5 °C).

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Zbieranie zamówień przy użyciu systemu voice pick;
  • kompletowanie zamówienia dla określonego klienta/sklepu;
  • zestawienie towaru na jedną paletę zgodnie z zamówieniem klienta;
  • przygotowanie towaru do odbioru przez klienta;
  • prawidłowa obsługa dokumentacji magazynowej, zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • dbałość o utrzymanie porządku na magazynie;
  • inne prace magazynowe.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Mile widziane prawo jazdy i znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • zdolności manualne i dokładność;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki;
  • samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy zespołowej;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Co oferujemy kandydatom:

  • Zorganizowanie przejazdu z miejsca zamieszkania do miejsca pracy;
  • zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z pełnym wyposażeniem;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • tygodniowy system płatności;
  • wynagrodzenie : €14.74 brutto/h.

Gwarantujemy pomoc podczas całego procesu rekrutacyjnego, a także obiekę polskiego koordynatora na terenie Holandii.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV za pośrednictwem strony.