DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Holandia Jobs
  • Kontakt: Luiza
  • Telefon: +48510769862
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Pracownik magazynu

min. 12 tygodni (3 m-ce)stawka godzinowa z dodatkami 17,70€

Oferty pracy na magazynie:

  • Praca bez języka
  • Wymagane prawo jazdy
  • Praca od zaraz

Opis stanowiska:

Praca na hali ciepłej lub zimnej (6 stopni)

Zbieranie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego

Wymagania:

Dyspozycyjność minimum 12 tygodni

Mile widziana znajomość języka angielskiego - nie jest to warunek konieczny)

Mile widziane prawo jazdy - dla kierowcy dodatek 40€/tygodniowo

Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie

Gwarancja min. 38,5 h / tydzień

Opiekę polskich koordynatorów

Cotygodniowa wypłata na konto

Kredytowany przejazd Polska - Holandia

Zakwaterowanie ok. 100€/tygodniowo

Darmowy transport z lokacji do pracy

Możliwość długoterminowej współpracy

Podstawowa stawka to: 14,74€ do, której doliczamy:

- Dodatek wakacyjny w wysokości 1.36€ (płacone co tydzień);

- Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 1,28 € (płacone po zjeździe do Polski).

-bovenwettelijke dagen 0,32€

Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 17,70 €.

Zapraszam do kontaktu