!PAKOWANIE WAFLI OD 01-05-2023. OKOLICE ROTTERDAMU! ANGIELSKI + WŁASNE LOKUM!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Magdalena Przytuła
  • Telefon: 0048 668 815 181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

!PAKOWANIE WAFLI od 01-05-2023. OKOLICE ROTTERDAMU! ANGIELSKI +  WŁASNE LOKUM!

Miejsce pracy: Bergambacht, Holandia

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • własne lokum w m./rejonie Rotterdamu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Lekka i przyjemna praca. Pracownik stoi lub siedzi i pakuje wafle do foremek bądź plastikowych opakowań.

OFERUJEMY:

  • stawka €12,45/h brutto + dodatki zmianowe
  • wynagrodzenie tygodniowe
  • ubezpieczenie € 33,51 tygodniowo
  • możliwość długotrwalej współpracy z możliwością otrzymania kontraktu bezposrednio z zakładem pracy
  • umowę w j.polskim
  • pracę w renomowanej, stabilnej firmie
Praca na 3 zmiany.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv z dopiskiem w temacie maila: Stroopwafels

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.