DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-16 EUR/h
  • Firma: EURO WORK
  • Kontakt: Kornelia EUROWORK
  • Telefon: 501151332
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowanie jaj, kontrola jakości

Miejsce pracy: Barneveld

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz / do ustalenia z Pracodawcą

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Praca jako pracownik produkcji. Do zadań należeć będzie m.in. pakowanie jaj, sprawdzanie jakości oraz sprzątanie na stanowisku pracy

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 17:00 (z możliwością nadgodzin)

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B (nie jest ono wymagane, ale będzie dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie oraz pracowitość
  • Gotowość do pracy przy stanowisku stojącym
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawka podstawowa brutto: 13,27€/h
  • Dodatek za prace w nadgodzinach: +30%
  • Praca na podstawie umowy o pracę na holenderskich warunkach
  • Wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem stażu w firmie:
  • Po 2 tygodniach – 13,75 euro brutto/h
  • Po 3 miesiącach – 14,25 euro brutto/h
  • Po 6 miesiącach – 14,75 euro brutto/h
  • Po 10 miesiącu - 15,50 euro brutto/h
  • Stabilną pracę w przyjaznym środowisku w zmotywowanym zespole
  • Możliwość wypożyczenia roweru (również elektrycznego) lub samochodu na dojazd do pracy
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Możliwość współpracy na dłuższy czas
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

LINK DO APLIKOWANIA -> https://eurowork.recruitify.ai/job/pracownik-produkcji-pakowanie-jaj?sourceId=1264&dschid=true

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476