DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Simplyjob
  • Kontakt: Karolina Gałka
  • Telefon: 532494542
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzątaczka

Firma SimplyJob Sp. z o.o. jest aktywna na rynku międzynarodowym. Świadczymy usługi niezmiennie na wysokim poziomie co stanowi gwarancję jakości naszej pracy. Jesteśmy certyfikowaną agencją, widniejącą w Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Numer certyfikatu agencji zatrudnienia: 26366 Oddział SimplyJob Sp. z o.o. ul. Rynek 6/4, 44-300 Wodzisław Śląski

Rodzaj pracy: Sprzątanie pokoi hotelowych

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Zakres obowiązków:

*Dbanie o porządek w pokojach hotelowych
*Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

*Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

*Kultura osobista
*Punktualność
*Rzetelność
*Podstawy angielskiego

*Prawo jazdy mile widziane
*Dbanie o powierzone zakwaterowanie

*Nienadużywanie alkoholu

Warunki:

*Umowa o pracę
*Wynagrodzenie 11,44€ brutto/h

*Możliwość wypracowania nadgodzin

 * Praca pięć dni w tygodniu (według grafiku praca może wypadać w soboty bądź w niedzielę )

*Zakwaterowanie płatne w wysokości 450 EURO miesięcznie:
- nowocześnie urządzone pokoje 1,2,3 osobowe

*Bezpłatny transport

*Ubezpieczenie we własnym zakresie
*W hotelu pracują Polacy na stanowiskach robotniczych oraz Kierowniczych co wspomaga komunikację
*Pracodawca zapewnia pełne szkolenie stanowiskowe z opiekunem dotyczące standardów w hotelu

 *Pary mieszkają i pracują razem

*Opieka koordynatora