DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000 EUR/m-c
  • Firma: Symeon sp z o. o.
  • Kontakt: Ola
  • Telefon: 789491592
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

STANOWISKO : Pracownik logistyczny na lotnisku

MIEJSCOWOŚĆ: Amsterdam (Holandia)

START: od zaraz

OBOWIĄZKI:

ü  Rozkładanie ładunku, układanie na paletach (ładunki ok. 20-25kg)

ü  Układanie na paletach (zgłaszanie ewentualnych uszkodzeń);

ü  Kompletowanie palet do owinięcia i przygotowania do przetransportowania  przez wózek widłowy;

ü  Utrzymanie czystości w miejscu pracy i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA :

ü  Minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy fizycznej

ü  znajomość angielskiego lub holenderskiego

ü  rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków

ü  gotowość  do pracy w ruchomym systemie (także w weekendy, święta)- brak stałego grafiku- ustalany na bieżąco

ü  umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY TOBIE:

ü  Konkurencyjne wynagrodzenie do 2500 euro miesięcznie

ü  25 dni urlopowych w ciągu roku

ü  Pieniężny dodatek urlopowy

ü  Elastyczny harmonogram;

ü  Świetna okazja do pracy w międzynarodowym środowisku

ü  Zapewnione zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w dobrym standardzie

PODOBA CI SIĘ POWYZSZA OFERTA?

APLIKUJ WYSYŁAJĄC SWOJE CV NA ADRES [email protected]

telefon: +48 789-491-592