DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: HolandiaJobs
  • Kontakt: Klaudia Brodowska
  • Telefon: 504249266
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pokojówka

Pokojówka/pokojowy w Hotelu Amrath w rejonie Amsterdamu

Opis stanowiska

Praca w hotelu jako pokojowy/pokojówka (housekeeping):

- sprzątanie pokoi - odkurzanie części wspólnych - zmiana pościeli, ręczników - ścieranie kurzy - wymiana kosmetyków - inne czynności porządkowe

Wymagania

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- aktualne zaświadczenie o niekaralności
- doświadczenie w pracy jako pokojówka/pokojowy
- motywacja do pracy
- dokładność, odpowiedzialność
- mile widziane prawo jazdy

Warunki pracy

  • Kontrakt dla pracowników tymczasowych na fazie A na czas określony oparty na układzie zbiorowym ABU CAO
  • Praca od 9 rano (czasem wcześniej)
  • Wypłaty tygodniowo
  • Praca od poniedziałku do niedzieli, 2 weekendy w miesiącu wolne

  • Zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport

    Koszt zakwaterowania - max. €125 / tydz.

    • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania lub wynajmu na własną rękę prywatnego mieszkania czy pokoju.
    • Zakwaterowania spełniają ustawowe normy i wymagania.
    • Pokoje dwuosobowe, ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem.
    • Na każdej lokalizacji jest dostępna sieć WiFi oraz podstawowe urządzenia gospodarstwa domowego.

    Koszt ubezpieczenia - €36.04 / tydz.

    • możliwość wyboru pomiędzy naszym ubezpieczeniem grupowym, a własnym prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym.
    • ubezpieczenie obejmuje podstawową opiekę zdrowotną, ale nasi pracownicy nie ponoszą kosztów tzn. „udział własny”.

    Transport do pracy:

    • Rowerem, płatna kaucja za rower 75€ (kiedy lokacja jest mniej niż 10 km od miejsca pracy)
    • Jeśli posiadasz prawo jazdy możesz zostać kierowcą, dostaniesz do dyspozycji samochód służbowy lub bus oraz dodatek do wypłaty 2,25€ dziennie/ netto
    • W przypadku prywatnego zakwaterowania niestety nie oferujemy transportu, ale można ubiegać się o zwrot kilometrówki (w zależności od dystansu pomiędzy Twoim miejscem zamieszkania, a miejscem pracy, jak również zasad w obowiązującym Cię CAO).

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie € 13.07 brutto/h z dodatkiem wakacyjnym

Stanowisko Portiera  € 13.23  brutto/h z dodatkiem wakacyjnym

Praca min. 38 godz. tygodniowo

Wypłaty co tydzień

Pierwsza wypłata jest w drugim tygodniu pracy, w piątek.

dla osob do 20 r.z. : € 11,30 / h