DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 760-870 EUR/tydzień
  • Firma: Kariera w Holandii
  • Kontakt: Adrian
  • Telefon: +48600134877
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator maszyn
PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ - €870 NETTO AMERSFOORT - HOLANDIA

Obsługa maszyn poligraficznych. Firma specjalizuje się w druku wysokiej jakości opakowań papierowych i foliowych stosowanych w przemyśle spożywczym. Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00.

OBOWIĄZKI:
- konserwacja maszyn drukarskich
- wymiana części, naprawa awarii maszyn i instalacji
- rozwiązywanie problemów technicznych

WYMAGANIA:
- wykształcenie techniczne (inżynieria mechaniczna i/lub elektryczna)
- doświadczenie jako serwisant maszyn przemysłowych
- mile widziana znajomość i doświadczenie w zakresie oprogramowania Siemens Step7
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- podstawowa umiejętność spawania metodą Mig lub Tig
- posiadanie uprawnień na wózek widłowy/wózek wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- +/- 3300 € - 3800 € netto miesięcznie (+/- 760 € - 870 € netto tygodniowo)
- Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin
- 20 płatnych dni urlopu w roku, niewliczanych do tygodniowego wynagrodzenia
- Pokój jednoosobowy z szybkim internetem w domu rodzinnym
- zwrot kosztów podróży
- Opcja ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, niewliczona w tygodniowe wynagrodzenie
- Wypłata wynagrodzenia co tydzień

APLIKUJ mailowo [email protected] lub +48600134877

ODZYSKAJ SWÓJ ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY
SZYBKO I BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH
- Gwarantujemy bezpłatną kalkulację i informację
Odzyskamy dla Ciebie maksymalny zwrot

Zarejestruj się również na nowym portalu pracy https://jooob.eu i sprawdzaj bezpośrdnie oferty pracy od pracodawców w Holandii