LIDER W ZAKŁADZIE POLIGRAFICZNYM Z J.ANGIELSKIM+DOŚWIADCZENIE#NL,AMERSFOORT

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personnelservice
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Lider w zakładzie poligraficznym z j.angielskim+doświadczenie#NL,Amersfoort

Miejsce pracy: Amersfoort,Holandia

  • Masz doświadczenie zawodowe jako drukarz rotograwiurowy, minimum trzy lata

  • Masz doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników

  • Posiadasz wiedzę na temat oprogramowania maszyn drukarskich

  • Masz dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  •  Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim lub niderlandzkim

  • Jesteś odpowiedzialny, dokładny i zdyscyplinowany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad całym procesem produkcyjnym, od otrzymania zamówienia do gotowego produktu.

  • Planowanie działań zespołu

  • Nadzór nad zadaniami członków zespołu

  •  Nadzór nad eksploatacją techniczną maszyn drukujących, w tym prace konserwacyjne

  •  Kontynuacja ustalonego planu produkcji

  • Motywowanie i wspieranie pracowników

  • Rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji i pomiędzy pracownikami

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie +/- 2470 € - 3030 € netto miesięcznie przy przepracowaniu 38 godzin

 • Wynagrodzenie +/- 570–700 euro tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego i podatków

 • Wynagrodzenie od 16,00 € brutto na godzinę + 35% dodatku zmianowego (= 21,60 €)

• Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin

• Holenderska umowa o pracę, dostępna także w języku angielskim

• 20 płatnych dni urlopu w roku, nie wliczanych do tygodniowego wynagrodzenia

• Komfortowy pokój jednoosobowy w domu rodzinnym

• Samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu do pracy

• Rekompensata kosztów podróży zagranicznych w formie regulacji podatkowej

• Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać

• Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu

• Możliwość stałego zatrudnienia

• Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe

• Akcja Przyjaciel do Przyjaciela

• Twój osobisty menadżer konta, który pomoże Ci i odpowie na pytania

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie cv na adres [email protected] lub do kontaktu pod numerem telefonu +48 574420040 sms Team lider poligraficzny

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”