DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 600 EUR/m-c
  • Firma: MARVEL PERSONAL CONSULTING
  • Kontakt: Adam Goślinowski
  • Telefon: +48 604 40 66 33
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Drukarz

Opis oferty:

Posiadasz wiedzę oraz doświadczenie techniczne w środowisku drukarskim? Komunikujesz się dobrze w języku angielskim lub holenderskim? Szukasz stabilnego zatrudnienia na długi okres czasu a praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie problemu? Nie szukaj dalej! Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Zaaplikuj na to stanowisko, a jeśli jesteś tym, którego szukamy, możesz rozpocząć pracę jako drukarz (obsługa maszyn fleksograficznych) już w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. Obecnie poszukują doświadczonych drukarzy. Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku 38 godzin tygodniowo. (06:00-14:00-22:00)

Obowiązki:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za całą proces produkcyjny, od otrzymania zamówienia do gotowego produktu

Dbanie o odpowiednią jakość druku

Obsługa techniczna maszyny drukującej, w tym prace konserwacyjne

Konfiguracja maszyn na różnych etapach procesu produkcyjnego

Przestrzeganie ustalonego planu produkcyjnego

Dbanie o wysoką jakość i odpowiednią ilość farb

Rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji

Dbanie o czystość stanowiska pracy

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- €2470 - €2600 netto miesięcznie przy 38 godzinach

Wynagrodzenie +/- €570 - €600 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków

Wynagrodzenie from €15,84 brutto za godzinę + 35% dodatku zmianowego (=€21,38)

Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym

Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży za dojazd

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać

Wypłata wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe

Akcja: F2F

Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Nasze oczekiwania:

Posiadasz doświadczenie zawodowe jako drukarz fleksograficzny, minimum rok

Posiadasz znajomość oprogramowania maszyn drukarskich

Posiadasz umiejętność samodzielnego ustawiania maszyny i przygotowania procesu produkcji (rolki, cylindry)

Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim

Jesteś odpowiedzialny, dokładny i zdyscyplinowany

Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Posiadasz czynne prawo jazdy

Posiadanie własnego samochodu będzie na plus

O firmie

Nasz klient - niezależna, innowacyjna firma poligraficzna zatrudniająca 135 pracowników, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości opakowań konsumenckich dla międzynarodowego przemysłu spożywczego, głównie w takich segmentach rynku jak herbata, kawa, ciastka, słodycze i napoje. Firma jest mistrzem w zakresie opakowań giętkich, opartych na plastiku i papierze, gdzie druk wklęsły / wypukły jest zawsze stosowany dla uzyskania optymalnej jakości.