MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Order Picker

MAGAZYN LIDL ORDER PICKER ALMERE. ANGIELSKI + PRAWO JAZDY! € 15,77/H

Dla naszego klienta w ALMERE (1314)poszukujemy pracowników na stanowisko:

ORDER PICKER.

PRACA JEDNOZMIANOWA

UWAGA! Praca równiez w soboty!

Order-picker jest to pracownik magazynu, który zajmuje się przygotowywaniem zamówień dla poszczególnych klientów. Do jego zadań należy szukanie określonych towarów i przygotowywanie ich do wysyłki. W celu odnalezienia konkretnego produktu korzysta ze skanera, list lub systemu głosowego pick by voice. Praca odbywa się w magazynach sieci sklepów LIDL w 5 możliwych działach.

AGF – dział z warzywami i owocami, w temperaturze 10-15°C. Praca na tym dziale odbywa się w godzinach popołudniowych, od 15:00 do 00:00.

DZIAŁ CIEPŁY: to dział HR – jest to największy dział z produktami suchymi, typu np. makarony, kawy, ciastka, mąki itp. W tym dziale temperatura jest pokojowa. Jest to największy magazyn z bardzo dużym asortymentem.

Praca w godzinach porannych, czas rozpoczęcia między godziną 6:00 a 9:00 a koniec między godziną 15:00 a 18:00.

Dział COOLING – jest to dział chłodny, temperatura tutaj wynosi 2-5°C. Znajdują się tutaj produkty typu wędliny, sery, nabiał itp.

Dział DEEP FREEZE – jest to mroźnia z temperaturą -25°C. Znajdują się tutaj mrożonki. Na tym dziale obowiązuje dodatek +8% do stawki podstawowej. Dodatkowo Lidl udostępni Ci odpowiedni ubiór, który pozwoli Ci pracować ciepło i komfortowo.

Dział RETURN – na tym dziale obsługiwane są zwroty.

Zakres obowiązków:

Zbieranie zamówień

Weryfikowanie oraz sprawdzenie ich zawartości

Pakowanie towaru

Przygotowanie go do dalszej wysyłki

Kontrola jakości (po przepakowaniu zamówienia lub na końcu kompletowania towarów)

Obsługa zwrotów

Godziny pracy:

06:00 – 18:00

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie:

14,61 €/h brutto + 8% ADV = 15,77€/h brutto + dodatki zmianowe

Pn- Pt: 20:00 – 22:00 125%

Pn- Pt: 22:00- 06:00 150%

So: 6:00 – 18:00 130%

So: 18:00 – 06:00 150%

Niedziela 200%

Święta 200%

Nadgodziny 135%

- Pełen etat

- Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy auta służbowego

- Agencja refunduje koszty transportu: € 4,61/dziennie

- Wynagrodzenie wakacyjne 8,33%

- Wynagrodzenie urlopowe 8,70% (środki są kumulowane na koncie wewnętrznym pracownika i zostaną wypłacone w trakcie urlopu lub w 7 tyg. od dnia zakończenia umowy z pracownikiem)

- Zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo)

- Ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo

- Zapewniony transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu powyżej 10 km :

11 - 15 km -3,16 € dziennie

16 - 20 km -3,79 €dziennie

21 < km -5,69 €dziennie

NASZE OCZEKIWANIA:

CV w j.angielskim

Doświadczenie jako order picker

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność OD ZARAZ na dłuższy okres czasu

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

Nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198