DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 200-2 400 EUR/m-c
  • Firma: Marquette
  • Kontakt: Karolina
  • Telefon: +31 611512545
  • Język obcy: holenderski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rekruter

Pozycja w organizacji                        Podlega pod dyrektora firmy  i starszego koordynatora

Kluczowe obowiązki

Proces rekrutacji I selekcji kandydatów

Wsparcie pracowników tymczasowych zatrudnionych przez agencje

Spełnianie wymagań klientów firmy w zakresie rekrutacji pracowników oraz zadań administracyjnych związanych z ich zatrudnieniem

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe

Umiejętność skuteczniej komunikacji

Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego/holenderskiego

Umiejętność poruszania się w świecie mediów społecznościowych  oraz technik ogłaszania ofert pracy w intrenecie

Wiedza z zakresu rekrutacji i funkcjonowania branży pracy tymczasowej

Umiejętności obsługi komputera

Doświadczenie                                      Co najmniej roczne doświadczenie

Dodatkowe wymagania                         Prawo jazdy kategorii B

Twoje Zadania

-           Współpraca z klientami biznesowymi w zakresie zapotrzebowania na pracowników

-           Tworzenie opisów stanowisk

-           Publikowanie i reklamowanie dostępnych stanowisk (w języku polskim, angielskim i holenderskim)

-           Kontakt i rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami

-           Zapewnienie odpowiedniej liczby nowych pracowników w oparciu o bieżące zapotrzebowanie

-           Prowadzenie przeglądu wszystkich dostępnych stanowisk pracy; odpowiedzialność za  proces rekrutacji

-           Udzielanie kandydatom wszystkich istotnych informacji (charakter pracy, formy płatności, mieszkanie, ubezpieczenie medyczne itp.) – ustnie oraz pisemnie

-           Nadzór procesu on- boardingu

-           Zapewnienie wsparcia dla pracowników tymczasowych zatrudnionych przez agencję (odpowiadanie na ich pytania, tworzenie grafików pracy, przygotowywanie dokumentacji)

 Kompetencje                        Charakterystyka

W stosunku do Klientów        Takes advantage of the opportunities and maintains good relationship

Zaangażowanie                     Keeps to agreements, works accurately

Organizacja                            Umiejętność efektywnej pracy i planowania

Współpraca                            Wspieranie pozostałych pracowników, praca zespołowa

Ogólne                                   Jesteś proaktywny i nie boisz się nowych wyzwań

 To oferujemy

-           Przyjazne środowisko pracy w średniej wielkości firmie (która jest częścią większej    struktury)

-           Ciekawe stanowisko pracy z możliwością dalszego rozwoju

-           Możliwość uczestniczenia w kursach, szkoleniach

-           Lekcje językowe

-           Dodatkowy budżet dla każdego pracownika (na rozwój osobisty i własne wydatki)

-           Darmowy lunch w naszym biurze (z całym zespołem)

-           Możliwość wzięcia udziału w sesjach coachingowych

-           Możliwość wzięcia udziału w wyjazdach służbowych i integracyjnych

-           Telefon, laptop do dyspozycji