DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 480-500 EUR/tydzień
  • Firma: PRAN Sp. z o.o.
  • Kontakt: Pamela Rother
  • Telefon: 515 770 209
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter instalacji sanitarnych

Agencja PRAN nr cert.1223

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób z zacięciem technicznym.

Pracownik techniczny do montażu naczep samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Aalsmer Holandia

Opis stanowiska:

- praca z rysunkiem technicznym : tworzenie pomiarów;

- drobne prace techniczne: wiercenie, szlifowanie, piłowanie;

- montowanie szyn szkieletu przyczepy

Wymagania:

- umiejętność czytania rysunku technicznego;

- dyspozycyjność na dłuższy czas;

- znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym;

- doświadczenie przy podobnych pracach technicznych (min. 2 lata);

- wiedza z działu techniki, montażu itp.

Oferujemy:

- wynagrodzenie : 480€ netto/39h - po odliczeniu zakwaterowanie i ubezpieczenia

- pojedyncze pokoje

- tygodniowe wypłaty

- możliwość nadgodzin

- opiekę koordynatorów

- pracę na długo

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem "PRACOWNIK TECHNICZNY”.

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o.