Interwel Uitzendgroep
Roksana Barszczewski
dodano 7 dni temu

Malarz Natryskowy

Zwolle Holandia
600-700  EUR / tydzień
Wyświetleń: 8Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Jako lakiernik jesteś odpowiedzialny za nakładanie powłok na różne produkty. Te produkty to: ciężarówki bezpośrednio z fabryki lub po naprawie uszkodzeń, a także produkty przemysłowe. Praca jest bardzo zróżnicowana i wymaga fachowej wiedzy oraz umiejętności. Przygotowanie powierzchni i maskowanie są w dużej mierze wykonywane za Ciebie, podobnie jak wstępne prace przygotowawcze. Może się jednak zdarzyć, że będziesz musiał w tym pomóc. Oczywiście lakierowane są również pojedyncze części, które wieszasz na linii, lakierujesz, a następnie przeprowadzasz kontrolę jakości, w tym kontrolę warstwy lakieru.

Jesteś odpowiedzialny za końcowy rezultat.

Ogólne obowiązki:

Przygotowanie powierzchni

Maskowanie/szpachlowanie

Prace lakiernicze

Kontrola jakości

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia w lakierowaniu, przygotowaniu powierzchni i maskowaniu.

Certyfikat VCA.

Posiadanie ważnego prawa jazdy

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie (netto) i tygodniowy system wypłat ( w każdą środę)

Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen)

Bezpłatny transport z adresu zamieszkania do pracy lub zwrot kosztów dojazdu

Ubezpieczenie zdrowotne

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie cv na [email protected] z dopiskiem Malarz

Regulamin portalu Jober.pl

Nieuwleusen, Holandia
+31522242520
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.interwel.nl