DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 1 730-2 210 EUR/m-c
  • Firma: PHU Lu-Mar
  • Kontakt: , Luiza Krupa-Hut
  • Telefon: +48510099529
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Operator maszyn w fabryce hamburgerów wegetariańskich

• Miasto Zoeterwoude

Obowiązki:

 • obsługiwanie zaawansowanych technicznie maszyn produkcyjnych (Multivac, JR, SR)

 • ustawianie, sprawdzanie i dostosowanie maszyny w celu doskonalenia procesów i ich wydajności

 • konserwacja maszyny

• zarządzanie zespołem

• kontrola jakości produktu końcowego (hamburgerów wegetariańskich) na podstawie checklisty

 • sprawdzanie grubości, średnicy, temperatury i jakości wysmażenia.

• wypełnianie list kontrolnych

Co oferujemy :

• Wynagrodzenie +/- €1730 - €2210 netto miesięcznie przy 40 godzinach

 • Wynagrodzenie +/- €400 - €510 tygodniowo + dodatek zmianowy 112%

• Stawka €13,25 brutto za godzinę

 • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

 • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim

 • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nie wliczonych do tygodniowego wynagrodzenia

• Komfortowy pokój dwuosobowy w domu rodzinnym

• Zwrot kosztów podróży praca-dom-praca

• Zwrot kosztów podróży z zagranicy w formie rozliczenia podatkowego

• Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego

• Wypłata wynagrodzenia w systemie tygodniowym

 • Możliwość stałego zatrudnienia

 • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe

 • Akcja: F2F

• Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Czego potrzebujemy

 • Jesteś zmotywowany i chętny do podjęcia pracy na długo

 • Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn w branży spożywczej, doświadczenie w pracy jako kontroler jakości będzie dodatkowym atutem

• Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim w mowie i piśmie

 • Posiadasz własne zakwaterowanie w okolicy Zoeterwoude, Zoetemeer, Leiden, Den Haag

• Posiadasz własny transport

• Jesteś gotowy do podjęcia pracy w chłodnych warunkach