DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY

Miejsce pracy: Zoeterwoude, Holandia

WYMAGANIA:

  • Kilkuletniego doświadczenia  na podobnym stanowisku, najlepiej w branży spożywczej
  • Komunikatywnej znajomość języka niderlandzkiego/ poziom A2/B1
  • Własnego transportu/ auta
  • Wiedza z zakresu HACCP i masz oko do bezpieczeństwa i higieny
  • Mile widziane (nie wymagane) własne zakwaterowanie w okolicy Zoeterwoude, Zoetemeer, Leiden

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie, zarządzanie i motywowanie pracowników
  • Ocenianie pracowników
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Sporządzanie harmonogramów pracy
  • Konsultacje z przełożonym
  • Zapewnienie i przekazanie procesu produkcyjnego
  • Promowanie dobrej współpracy pomiędzy pracownikami w swoim dziale oraz z innymi działami w firmie
  • Tworzenie idealnych warunków pracy, np. poprzez utrzymywanie porządku w zapasach
  • Ocenianie wyników i omawianie ich z pracownikami

OFERUJEMY:

  • +/- €2600 – €2940 netto miesięcznie (+/- €600 – €680 netto tygodniowo)
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Możliwosc zakwaterowania w pokóju jednoosobowym z szybkim Internetem w domu rodzinnym (koszt 160 euro tygodniowo)
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym (33 euro na tydzień)
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.