dodano 10 dni temu

Pracownik produkcji drzwi 13.68€/h

Zevenaar Holandia
13.68-13.69  EUR / h
Wyświetleń: 52Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Obowiązki:

  • Jako pracownik magazynowy będziesz odpowiedzialny za dokładne kompletowanie i przekazywanie zamówień
  • Twój obowiązek to zapewnienie, że wszystkie potrzebne drzwi i materiały są zbierane i przygotowywane do wysyłki zgodnie z ustalonymi procedurami
  • Będziesz pracować zgodnie z instrukcjami, dbając o terminową i efektywną obróbkę zamówień
  • Kompletowanie zamówień i kontrola produktów
  • Pakowanie i etykietowanie zamówień
  • Załadunek i rozładunek materiałów
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Współpraca z kolegami i przełożonymi w celu optymalizacji efektywności.

Warunki pracy:

  • Praca na pełen etat z ustalonym grafikiem pracy (od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:30 - 16:30)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 13.68 euro
  • Przyjazne środowisko pracy w renomowanej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • zakwaterowanie €125/tydzień oraz ubezpieczenie €35.35 /tydzień
  • zakwaterowanie w hotelach: pokoje 2osobowe, w pokoju telewizor, WI-FI, lodówka, na piętrze kuchnia, łazienka oraz pralnia
  • zakwaterowanie w bungalach: max. 6-cio osobowe, ale także 5-cio osobowe
  • w bungalach znajduje się kuchnia, łazienka, telewizor, WI-FI, pokoje 2- osobowe, a na terenie parku znajduje się pralnia
  • zabierz ze sobą jedynie pościel (kołdra + poduszka)

Dodatkowe wymagania:

  • Pozytywne podejście do pracy i motywacja
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Fizyczna kondycja umożliwiająca podnoszenie i przemieszczanie materiałów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem, ale nie jest wymagane.
Regulamin portalu Jober.pl

Holandiajobs

Radom, Polska
660586564
Osoba Kontaktowa
Agata Kozłowska
strona www:
www.holandiajobs.pl