Marek Ksiazek
dodano 6 dni temu

Technik Serwisowy Ciężarówek i Naczep

Zeewolde Holandia
14.05  EUR / h
Wyświetleń: 34Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis:

Montaż różnych podzespołów w ciężarówkach, takich jak lampy, światła, klimatyzacja, podnośniki i inne akcesoria.

Wykonywanie prac technicznych przy użyciu narzędzi elektrycznych, takich jak wiertarki akumulatorowe, klucze udarowe itp.

Precyzyjna i efektywna praca zgodnie z określonymi wytycznymi i specyfikacjami.

Współpraca z zespołem w celu terminowego i najwyższej jakości zakończenia projektów.

Warunki pracy

Umiejętność obsługi różnych narzędzi elektrycznych, w tym wiertarek akumulatorowych, kluczy udarowych i innych niezbędnych urządzeń.

Precyzja i dbałość o szczegóły podczas wykonywania prac.

Zdolność do pracy zespołowej i dobre umiejętności komunikacyjne.

Elastyczność umożliwiająca pracę w soboty przez pół dnia.

Prawo jazdy kategorii B

Stawka godzinowa w wysokości €14,05.

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

 zakwaterowanie €125/tydzień oraz ubezpieczenie €35.35 /tydzień

zakwaterowanie w hotelach: pokoje 2osobowe, w pokoju telewizor, WI-FI,

lodówka, na piętrze kuchnia, łazienka oraz pralnia

zakwaterowanie w bungalach: max. 6-cio osobowe, ale także 5-cio osobowe

w bungalach znajduje się kuchnia, łazienka, telewizor, WI-FI, pokoje 2-

osobowe, a na terenie parku znajduje się pralnia

zabierz ze sobą jedynie pościel (kołdra + poduszka)

Dodatkowa wymagania

Wyzwanie i zróżnicowane obowiązki w profesjonalnym środowisku pracy.

Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Dynamiczny zespół w przyjaznej atmosferze prac

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

HolandiaJobs

Radom, Polska
510261510
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.holandiajobs.pl