EWL International
Magdalena Czacharowska
dodano około miesiąc temu

Pracownik/Pracowniczka produkcji- bez j. obcego

Zeewolde Holandia
13.68  EUR / h
Wyświetleń: 298Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Pracownik/ Pracowniczka produkcji - bez wymogu j. obcego - Holandia

·       Lokalizacje- Zeewolde, Holandia

·       Start od zaraz

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatek/Kandydatów do pracy na stanowisku pracownika/ pracowniczki produkcji w firmie, zajmującej się przetwórstwem mięsa drobiowego.

Oferta:

•         Stawka 13.68/h

•         Dodatek urlopowy: 10,82%

•         Dodatek wakacyjny: 8,33%

•         Godziny nocne: 130%

•         Niedziela: 200%

•         Dodatek branżowy: 6,30%

•         Zakwaterowanie płatne 109e/tydzień

•         Ubezpieczenie zdrowotne płatne 35,58/tydzień

•         Transport do/z pracy autem (płatny 4e/dzień)

•         Możliwość wypożyczenia roweru 5e/tydzień

•         Praca na dwie zmiany

•         Praca od poniedziałku do soboty

•         Nadgodziny: 125% po 38 godzinach i 150% po 42 godzinach

•         Sobota: 110% (5:00-13:00), 130% (13:00-18:00), 150% (18:00-24:00)

•         Kantyna na zakładzie – gorące jedzenie i przekąski

•         Raz w tygodniu można kupić tańsze podroby drobiowe

•         Mile widziane pary

Zadania:

·       Możliwa praca w trzech różnych działach

·       Pakowanie mięsa lub produktów mięsnych , produkcja szaszłyków, panierowanie (mięso drobiowe)

·       Pakowanie, przygotowywanie zamówień, logistyka, pakowanie pudelek w kasetki do transportu

·       Mięso drobiowe szykowane dla restauracji typu fast food -  marynowanie, panierowanie

Wymagania:

·       Prawo jazdy kat. B

Regulamin portalu Jober.pl

Warszawa, Polska
607910918
Osoba Kontaktowa