DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 19 EUR/h
  • Firma: Office People
  • Kontakt: Natalia
  • Telefon: +48 573664256
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Dla naszego klienta w miejscowości Zeewolde poszukujemy pracowników produkcji do fabryki recyklingu plastiku. Firma zajmuje się głównie specjalistycznym przetwarzaniem określonych
strumieni odpadów, takich jak HDPE, frakcje PP i produkty PET.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
– Umowa o pracę
– Stawka 14,62€/h brutto
– Dodatek do każdej godziny w wysokości 30%
– Dodatek wakacyjny
– Odzież robocza
– Zakwaterowanie w cenie ok. 475€/msc
– Dodatek paliwowy dla pracowników z własnym transportem

Jakie zadania na Ciebie czekają?
– Przygotowywanie dostaw
– Obsługa maszyn produkcyjnych
– Praca przy taśmie produkcyjnej
– Pakowanie/rozpakowywanie przetworzonego plastiku do worków
– Utrzymywanie środowiska pracy w czystości i porządku

Jakie kwalifikacje należy posiadać?
– Znać język angielski w stopniu komunikatywnym, który pozwoli na swobodną rozmowę w pracy i zrozumienie poleceń
– Posiadać własny transport na codzienne dojazdy do pracy

Czekamy na Twoją aplikację online, dołącz do nas jako Pracownik Produkcji!