Werckpost
Anna
dodano 4 dni temu

PRACOWNIK PRODUKCJI | Holandia | 14,54 EUR | bez doświadczenia

Zeewolde Holandia
14.54  EUR / h
Wyświetleń: 77Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Chcesz rozpocząć pracę za granicą? Zatrudnimy Cię w Holandii!

Jeśli szukasz pewnej pracy, to mamy dla Ciebie propozycję. Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z możliwością długofalowej współpracy. Nie potrzebujesz znać języka, wystarczy chęć do działania!

Miejsce pracy: Zeewolde

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie produktów mięsnych: pakowanie, marynowanie, panierowanie, etykietowanie i ważenie wyrobów mięsnych, zgodnie z obowiązującymi normami jakości.

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stawka godzinowa powyżej średniej (14,54 EUR), dodatki za pracę w systemie zmianowym, nadgodziny i weekendy;
  • Komfort pracy: Zapewnione zakwaterowanie oraz zorganizowany transport do i z miejsca pracy;
  • Stabilne zatrudnienie: Holenderska umowa o pracę, dodatki urlopowe i wakacyjne;
  • Rozwój zawodowy: Możliwość awansu i szkoleń.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dostępności przez co najmniej 3 miesiące;
  • Zaangażowania i chęci do działania;
  • Gotowości do pracy w chłodnym środowisku.

Prześlij swoje CV już dziś!

[email protected]
☎ +48 609 696 001

Werckpost jest agencją zatrudnienia posiadającą wieloletnie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników z kilku krajów Europy. Oferujemy pracę w różnych branżach, w tym produkcyjnych, przetwórstwa żywności, usługowych, technicznych oraz budowlanych. Naszym pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie, zapewniając zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

Agencja zatrudnienia nr 27636.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Werckpost

Lublin, Polska
+48609696001
Osoba Kontaktowa
Anna