DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-17 EUR/h
  • Firma: AB Midden Nederland
  • Kontakt: AB Midden Nederland
  • Telefon: 0302292252
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Gdzie będziesz pracować?

Nasz klient jest firmą produkcyjną typu Full Service w zakresie profili aluminiowych, która zajmuje się wszystkim, co związane z profilami aluminiowymi. Od pierwszego projektu nowego profilu do seryjnej produkcji półproduktów.

Praca odbywa się w systemie zmianowym 07:00-16:00 oraz 15.30- 00.30

Będziesz pracował na zamkniętej hali w miejscowości Zeewolde

Operator CNC (Heidenhain)

Zeewolde

WYMAGANIA:

  • Niezależne programowanie maszyny CNC (Heidenhain)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Certyfikat na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Motywacja do pracy
  • Elastyczność w działaniu
  • Proaktywność
  • Prawo jazdy mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne programowanie operacji, na podstawie rysunku zawartego w zleceniu produkcyjnym.
  • Samodzielne ustawianie maszyny, wybór i instalacja narzędzi do obróbki,
  • Umieszczenie i/lub wykonanie narzędzi mocujących oraz obróbka dostarczonego materiału na przydzielonych maszynach CNC.
  • Wykonywanie pomiarów wyprodukowanych wyrobów zgodnie z listą pomiarową oraz uzupełnianie listy pomiarowe.
  • Zgłaszanie odchyłek do Kierownika Operacyjnego.
  • Monitorowanie planowania zamówień, zgłaszanie odchyleń do kierownika operacyjnego.
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na narzędzia lub inne materiały do Kierownika Operacyjnego.
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa.

    Inne prace zlecone przez Kierownika Operacyjnego lub MD.

OFERUJEMY:

  • Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 34,78 euro tygodniowo
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie 99,50 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
  • Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
  • Opiekę koordynatora
  • Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
  • Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko
  • Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na prace na terenie Holandii.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj dłużej i aplikuj już teraz. Masz pytania zadzwoń do mnie pod numer telefonu +31643163869 Do usłyszenia!