Flexcraft
Renata
dodano 23 dni temu

Praca na magazynie sieci sklepów spożywczych - OD ZARAZ - 14,33 EURO

Zaandam Holandia
14.33  EUR / h
Wyświetleń: 152Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Praca na magazynie sieci sklepów spożywczych Albert Heijn.

Zbieranie zamówień za pomocą słuchawki. Praca odbywa się na dwóch halach- ciepłej jak i zarówno chłodnej.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Order Picker

Miejsce pracy: Zaandam

Oferujemy:

- atrakcyjne stawki godzinowe + dodatki

- umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące),

- transport do Holandii sprawdzonym przewoźnikiem,

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

- zakwaterowanie zgodne z normą SNF, w pokojach dwuosobowych z dostępem do wifi,

- różnego rodzaju dodatki: dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO).

Zakres obowiązków:

- zbieranie zamówień przy systemu voice pick w języku polskim,

- realizacja zamówień.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

-doświadczenie na wózkach ept - mile widzane, niewymagane

- mile widziane prawo jazdy- niewymagane.

Zadzwoń na numer 48 798 904 815 bądź wyślij CV na adres [email protected]

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi.

Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego !

Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Flexcraft

Rotterdam, Holandia
798904815
Osoba Kontaktowa
Renata