DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-2 500 EUR/m-c
  • Firma: Flexible Human Services
  • Kontakt: Dariusz Andrzejczak
  • Telefon: 880581222
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz
Oferujemy:
  • dodatek wakacyjny wypłacany co tydzień (8,33%);
  • dodatek urlopowy (10%) wypłacany po urlopie lub po końcu kontraktu;
  • mieszkanie: okolica Aalphen aan de Rijn (pokoje 2osobowe w domu lub studia 3osobowe (2+1) w hotelu, lub pokoje 2 osobowe w domach jednorodzinnych;
  • praca w chłodnej temperaturze (2-8 stopni);
  • darmowy dojazd do pracy – rowerem elektrycznym;
  • praca w systemie 2 zmianowym;
  • gwarancja godzin.
Wymagamy:
  • dostępności na dłuższy czas, w tym w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku;
  • braku przeciwskazań do pracy w chłodnym miejscu;
  • obywatelstwa kraju należącego do UE;
  • własnego konta bankowego;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Zadania:

- kontrola jakości na linii produkcyjnej;

- pakowanie startego sera do pudełek;

- Pakowanie mieszane (wkładanie paczek do pudełek);

- czynności konserwacyjne;

- przygotowanie produktów do wywozu i sprzedaży.