DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Marvel Personal Consulting
  • Kontakt: Karolina Gazdecka
  • Telefon: +48 668 816 181
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Orderpicker
Firma Marvel Personal Consulting obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ORDER PICKER

Miejsce pracy: WOERDEN i HOLANDIA

WYMAGANIA:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy ze skanerem
  • Pracowników, którzy pracowali w nie więcej niż w 2 miejscach pracy w poprzednim roku, sprawdzamy referencje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Będziesz zbierać i przygotowywać zamówienia za pomocą skanera ręcznego

OFERUJEMY:

  • € Stawka : 13,41 brutto / h
  • Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Możliwość darmowego kursu j. niderlandzkiego
  • Dopłata € 2,00 dziennie dla kierowcy
  • Zakwaterowanie w domach mieszkalnych/ nie hotelach
  • Częściowy zwrot kosztów / kilometrówka/ jeśli auto prywatne
  • Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 34,78 euro tygodniowo
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie 99,50 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
  • Opiekę koordynatora
  • Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
  • Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko
  • Pracę w agencji z 60 letnim doświadczeniem

  • Informacje dodatkowe:
  • Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
  • Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.