Marco Münzer
dodano prawie 2 lata temu

Pracownik produkcji - 12,15€/h

Werkendam Holandia
12.15  EUR / h
Wyświetleń: 3492Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Firma produkująca sosy do użytku gastronomicznego obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej / Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Werkendam Holandia

WYMAGANIA

  • Komunikatywny angielski lub holenderski

OFERUJEMY

  • 12,15€/h
  • Praca ze stabilną ilością godzin przez cały rok
  • Nadgodziny 150%
  • Dodatek zmianowy: 12,5%, 35% zmiana nocna
  • Wypłaty co tydzień w piątek
  • 40h/tyg pełny etat, 2 zmiany: 05:30-14:00 oraz 14:00-22:30
  • Extra zmiana nocna niedziela do czwartek 22:00-06:00
  • 25 płatnych dni urlopowych w roku oraz 8,33% wypłacane raz w roku
  • Dofinansowanie do transportu 0,19c od km (max 60km/dzień)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW / OPIS STANOWISKA

  • Ustawianie i regulacja maszyn w zależności od przetwarzanego produktu
  • Ważenie surowców według receptury
  • Kontrola jakości na początku i na końcu linii produkcyjnej
  • Przebudowa maszyny lub linii produkcyjnej
  • Terminowa dostawa i usuwanie surowców i/lub produktów końcowych
  • Czyszczenie i konserwacja maszyn, linii produkcyjnych i środowiska pracy
  • Odpowiednie rozwiązywanie drobnych awarii technicznych lub procesowych
  • Precyzyjne wprowadzanie danych do systemu
Czy praca jest fizycznie ciężka?
Niekoniecznie, w zależności od stanowiska. Z reguły prace dla panów są cięższe niż prace dla pań.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

Recruitment Münzer

+48 518 643 733
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.work-munzer.eu